Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor

 • edcon
 • edcon
 • Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor


  Online Yurtdışı eğitim fuarlarına katılarak uzman kişiler internet üzerinden görüşerek Yurtdışı eğitim hakkında canlı bilgileri alabileceksiniz.

  Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenen dünyanın saygın okullarının katıldığı,  Akare Yurtdışı Eğitim Online Fuarları 10-11 Nisan 2021 tarihlerinde 13:00 - 18:00 saatleri arasında Online olarak VesVirtual altyapısıyla yapılacaktır.. Dünyanın her yerinden yüzlerce okulun katılımıyla gerçekleşen yurtdışı eğitim fuarı sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler, okul temsilcilerinden doğrudan  bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın yanı sıra burs ve kabul koşulları hakkında doğru bilgiyi evden online fuar programına ücretsiz katılarak almanın avantajına sahip olacaksınız.

  Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda, Avrupa ülkelerinden de üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak.

  Düzenlenecek fuara ücretsiz katılım sağlamak için online davetiye almanız gerekmektedir.

  Bütün bunlara ek olarak da okulların sunduğu özel indirim ve burslardan yine bu fuara katılım sağlayan öğrenciler faydalanabilecektir.

  Ayrıca farklı bir salonda gün boyu sürecek olan ve ziyaretçilere doyurucu bilgi vermeyi amaçlayan seminer programı içinde Yurtdışında Üniversite Eğitimi ve Başvuru Şartları, Vize, Burslar, Ülkelere Göre Eğitim Sistemleri, Yurtdışında Dil Eğitimi ve Kariyer Planlaması gibi çok çeşitli konular yer alacak. 

  Akare Online Fuarları’na katılım sağlayan 10 kişiye 2 hafta dil okulu + konaklama, 10 kişiye PTE Akademik Sınavı ve daha birçok sürpriz sizleri bekliyor.

  Hayallerin ertelenmesin diye, fuarı evine getirdik. 

  Akare Yurtdışı Eğitim Fuar Takvimi;

  • 10-11 Nisan 13:00- 18:00 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.

  Düzenlenecek fuara ücretsiz katılım sağlamak için online davetiye almanız gerekmektedir.

  Bu içerik 17/03/2021 tarihinde güncellenmiştir.

  WhatsApp chat

  Whatsapp ile Yazın

  Hemen Ara

  Hemen Arayın