İngiltere'de Gönüllü Staj İmkanı

 • edcon
 • İngiltere'de Gönüllü Staj İmkanı


  İngilizce eğitimi ve Gönüllük Programı, İngilizce dil öğrencilerine profesyonel bir ortamda gönüllü destek sağlayarak deneyim kazanma fırsatı sunar. Kelime dağarcığınızı geliştirirken, yeni insanlarla tanışırken ve yeni arkadaşlar edinirken çevrenize katkıda bulunabilirsiniz. 

  Brexit sonrası Birleşik Krallık'ta, İngilizce dil öğrencileri hala birçok fırsata sahiptir ve 1 Ocak 2021'den bu yana, Birleşik Krallık'a ziyaret vizesi ile seyahat eden öğrenciler bir hayır kurumu veya gönüllü sektör kuruluşunda gönüllü olarak çalışabilmektedir. 

  “Ziyaretçi vizesi” Birleşik Krallık'a seyahat eden tüm öğrencilere, İngilizce kurslarını tamamlarken 30 güne kadar (6 hafta) kayıtlı bir hayır kurumunda gönüllü olma hakkı veriyor.  Bu, uluslararası öğrencilerin bölgedeki insanlarla tanışmaları, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeleri ve yeni mesleki beceriler geliştirmeleri için harika bir fırsattır.

  Gönüllülük fırsatlarına örnek olarak yerel bir yardım mağazasında, kar amacı gütmeyen hayır kurumlarında, spor etkinliğinde veya sanat festivalinde yardım etmek dahildir. Yönetim, Pazarlama, Muhasebe gibi alanlarda katkıda bulunup deneyim kazanabilirsiniz. Ziyaretçi vizesi olan öğrenciler gönüllü olabilir, ancak 'gönüllü çalışma' yapamazlar.

  Genel İngilizce eğitimi ile birlikte ilerleyen yarı veya tam zamanlı gönüllük programları £640'dan başlıyor. 

  Tüm ücretler ve program detayları için bize ulaşabilirsiniz.

  Bu içerik 08/02/2022 tarihinde güncellenmiştir.

  WhatsApp chat

  Whatsapp ile Yazın

  Hemen Ara

  Hemen Arayın