Whatsapp
ANA SAYFA ÜNİVERSİTE YÜKSEK LİSANS DİL OKULU YAZ OKULU SERTİFİKA FİYAT LİSTELERİ KATALOG
Whatsapp İndirimli Dil Okulları Document Bilgi İstek Formu

Orbis Yurtdışı Eğitim Franchise Fırsatı

Yurtdışı eğitim danışmanlığında Atlas, Edcon ve Akare'nin 30 yıla dayanan birikimleri ışığında kurduğumuz "Orbis Yurtdışı Eğitim" ile, vizyonumuz doğrultusunda Türkiye'de ve yurt dışında yüzden fazla ofis açarak öğrencileri küresel çaptaki tüm eğitim fırsatları ile buluşturabilmek istiyoruz. Bu amaç doğrultusunda bizlerle aynı vizyonu paylaşan, bizzat eğitim danışmanlığı yapacak kişilerle franchise ortaklıkları yapma yolunda ilk adımımızı atmış bulunmaktayız. Bizlerle birlikte bu markayı büyütecek ve bu markayla büyüyecek nitelikli arkadaşlarla dünyanın birçok yerinde franchise anlaşmaları yapmak istiyoruz.

OrbisYurtdışı Eğitim Kimdir?

Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kurucularının 20 yıllarını verdikleri yurtdışı eğitim danışmanlığına yükledikleri anlam, bireylerin; hayatlarına dokunmak, heyecanlarını paylaşmak, vizyon kazanmaları, dünya vatandaşı olmaları, farklı kültürleri tanımaları, entellektüel birikimlerini arttırmaları, yüksek kalitede eğitime erişebilmeleri olmuştur.

Remziye Tokdemir 21 yıl boyunca, Atlas Yurtdışı Eğitim danışmanlığında 2000'in üzerinde öğrenciye danışmanlık hizmeti verdikten ve çeşitli şube müdürlükleri yaptıktan sonra 2018 yılında emekli olmuş ve 2019 yılında Atlas’ın ortakları ile ve Atlas’ın kurumsal desteğini de yanına alarak Orbis’in kuruluşuna öncülük etmiştir.

Bu insiyatifin sonucu olarak Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Rahmi Mesud Yılmaz, Remziye Tokdemir ve Esra Altıntaş tarafından 2019 Mayıs ayında ve Atlas ve Edcon’un desteği ile Kadıköy’de kurulmuş ve 30 yıllık Atlas tecrübesini Orbis’de devam ettirmektedirler.

Neden Orbis Yurtdışı Eğitim Franchise ?

Tecrübe: Orbis Yurtdışı Eğitim aslında sektörün en kurumsal ve deneyimli firması olan Atlas Yurtdışı Eğitim (1990 Kuruluş Tarihli 17 ofis ve 100 çalışanı olan firma www.atlasedu.com) ve Edcon Yurtdışı eğitimin (1996 kuruluş tarihli 9 Ofis ofis 20 den fazla çalışanı olan www.edcon.com.tr) destekleri ile kurulmuş olup, bu şirketler topluluğunun tecrübesi ve deneyimleri Orbis’e aktarılmıştır.

Network: Yurtdışı eğitimin en önemli sermayesi olan Network birikimi oldukça fazladır. Yurtdışında iki binden fazla dil okulu ve üniversiteye rahat bir şekilde yerleştirme yapılabilmektedir. İngiltere, Kanada, Avusturalya, İrlanda, Almanya, Ukrayna, Polonya, ABD, Macaristan

Reklam: Yüksek bütçeli online reklamlar dışında ayrıca İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde fuar desteği sağlamaktadır.

Yazılım: 30 yıllık birikim ile oluşturulmuş crm altyapısı ile çok rahat bir şekilde tüm muhasebeyi, okulları, ödemeleri, indirimleri ve öğrenci işlemlerini rahatlıkla basit bir şekilde takip edebileceksiniz.

Eğitim: Sektörün en tecrübeli kişilerinden 1 hafta- 12 hafta arasında ücretsiz eğitim ve yılda bir defa yurtdışındaki okulları ziyaret etme fırsatı

Adaylardan Beklentimiz:
Orbis’in Misyon ve Vizyonunu benimseyip, bu aileyi ortak bir kazanç paydasında daha ileriye taşıma hedefine sahip olmak
Tercihen Yurtdışı eğitim sektörüne ait deneyime sahip olmak
Ortak olarak belirlenen uzun vadeli hedefler ve planlar doğrultusunda uyum içerisinde sabırla çalışmak.

Vizyonumuz

Türkiye dışında 10 farklı ülkede daha ofisler açarak, o ülkelerin insanlarını da yurtdışı eğitim fırsatları ile buluşturan küresel bir marka olmak.

Misyonumuz

Öğrenci ve velilerin yurtdışı eğitim konsunda karar vermelerine yardımcı olacak bütün bilgileri sunmak ve ardından yurtdışı eğitimleri ile ilgili bütün süreçleri öğrenciler adına yönetmek.Franchise Başvuru Formu

location icon

Orbis Blog

location icon

Tümü