Whatsapp
ANA SAYFA ÜNİVERSİTE YÜKSEK LİSANS DİL OKULU YAZ OKULU SERTİFİKA FİYAT LİSTELERİ KATALOG
Whatsapp İndirimli Dil Okulları Document Bilgi İstek Formu

Hakkımızda

Ana Sayfa > Hakkımızda

Orbis Hakkında

Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 1990 yılından beri varolan ve sektöründe lider Atlas Yurtdışı Eğitim’in grup şirketidir. 2018 yılında Atlas’ın kurumsal desteği , sektörel tecrübesi , marka değerinin verdiği güven ile Atlas’ın ortakları ve yine Atlas bünyesine 25 yıllık danışmanlık tecrübesiyle Remziye Tokdemir’in katkılarıyla kurulmuştur.

Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kurucularının 25 yıllarını verdikleri yurtdışı eğitim danışmanlığına yükledikleri anlam, bireylerin; hayatlarına dokunmak, heyecanlarını paylaşarak, vizyon kazanmaları, dünya vatandaşı olmaları farklı kültürleri tanımaları, entellektüel birikimlerini arttırmaları, yüksek kalitede eğitime erişebilmeleridir.

20 ülke, 500 ü aşkın üniversite seçenekleri ile eğitim hayatını yurtdışında düşünen öğrencilere bu süreçte rehberlik eden Orbis , ülke ,üniversite ve bölüm seçmede, başvuruda, kayıt aşamasında, konaklama ve vize işlemlerinde danışmanlık hizmeti sunarak hayallerinizi gerçekleştirme ve dünya vatandaşı olma yolunda sizlere destek veriyor.

Akademik eğitim danışmanlığının yanı sıra dil eğitimi ve sertifika eğitimleri konusunda da uzman ekibimiz tarafından ihtiyacınız doğrultusunda en doğru seçenekleri sizlere sunarak tüm süreçleri yönetiyoruz. Dil eğitimi ve anadili İngilizce olan ülkeler de grubumuzun resmi temsilcisi olduğu kurumlar ve okullar ile çalışıyor ve danışmanlık hizmet bedeli almıyoruz.

Misyonumuz

Yurtdışında eğitim almak isteyenlere, verdiğimiz hizmeti en üst noktaya taşıyarak sürekliliğini sağlamak , sizlere katma değer yaratabilecek danışmanlık sunmak , ülke , üniversite ve dil eğitimi alacağınız seçenekleri arttırarak Türkiye’nin en kapsamlı yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketi olmak.

Vizyonumuz

Mecbur kaldığınız değil hayalini kurduğunuz bölüm için, küreşelleşme yolunda dünya vatandaşı olma adımlarınızı atarken en doğru danışmanlık hizmetini vermek.

Bilgi İstek Formu

Yurtdışı eğitim ile ilgili tüm sorularınıza hafta içi ve Cumartesi 24 saat içerisinde dönüş sağlıyoruz.

Beni Arayın
location icon

Orbis Blog

location icon

Tümü