Hakkımızda

Orbis Hakkında

Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kurucularının 20 yıllarını verdikleri yurtdışı eğitim danışmanlığına yükledikleri anlam, bireylerin; hayatlarına dokunmak, heyecanlarını paylaşamak, vizyon kazanmaları, dünya vatandaşı olmaları farklı kültürleri tanımaları, entellektüel birikimlerini arttırmaları, yüksek kalitede eğitime erişebilmeleri olmuştur.

Remziye Tokdemir 21 yıl boyunca, Atlas Yurtdışı Eğitim danışmanlığında 2000 in üzerinde öğrenciye danışmanlık hizmeti verdikten ve çeşitli şube müdürlükleri yaptıktan sonra 2018 yılında emekli olmuş ve 2019 yılında Atlas’ın ortakları ile ve Atlas’ın kurumsal desteğini de yanına alarak Orbis’in kuruluşuna öncülük etmiştir.

Bu insiyatifin sonucu olarak Orbis Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Rahmi Mesud Yılmaz ve Remziye Tokdemir tarafından 2019 Mayıs ayında ve Atlas’ın desteği ile Kadıköy’de kurulmuş ve 30 yıllık Atlas tecrübesini Orbis’de devam ettirmektedirler.

Kurucularımız;

Rahmi Mesud Yılmaz

Endüstri Mühendisi (Sakarya Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi)
Danışmanlık deneyimi - 20 yıl
Atlas Yurtdışı Eğitim Direktörlüğü
Edcon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Direktörlüğü
Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Direktörü
Yarı zamanlı Öğretim Görevliliği (Yıldız Teknik Üniversitesi ve çeşitli vakıf üniversiteleri)

Remziye Tokdemir

İngilizce Öğretmeni (Marmara Üniverstesi)
Danışmanlık deneyimi - 21 yıl
(Atlas'tan emekli olarak ayrılmıştır)
Atlas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Kadıköy Şube Müdürlüğü
Bağdat Caddesi Şube Müdürlüğü

Misyonumuz

Öğrenci ve velilerin yurtdışı eğitim konsunda karar vermelerine yardımcı olacak bütün bilgileri sunmak ve ardından yurtdışı eğitimleri ile ilgili bütün süreçleri öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz

Türkiye dışında 10 farklı ülkede daha ofisler açarak, o ülkelerin insanlarını da yurtdışı eğitim fırsatları ile buluşturan küresel bir marka olmak.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın