Whatsapp
ANA SAYFA ÜNİVERSİTE YÜKSEK LİSANS DİL OKULU YAZ OKULU SERTİFİKA FİYAT LİSTELERİ KATALOG
Whatsapp İndirimli Dil Okulları Document Bilgi İstek Formu

Ana Sayfa > Blog

Muzaffer Batuhan Tula

Sayın Teoman Bey ve Orkun Bey,

Ben Muzaffer Batuhan Tula olarak sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. İLAC dil okulundaki başarılı eğitimimden sonra, sizin yönlendirmeniz ve desteklerinizle George Brown ve İLAC’ın ortaklaşa yürüttüğü Georgian Kolejinde Global Business Management programına başlamamı sağladınız. Şu anda ikinci dönemimi okuyor olmam, bu yolculukta bana gösterdiğiniz rehberlik sayesindedir. Aile şirketi olarak, bana sadece profesyonel rehberlik değil, aynı zamanda sıcak bir aile desteği de sundunuz. Her iki sevgili amca ve yeğeninize derin minnettarlığımı sunarım.

Saygılarımla,

Muzaffer Batuhan Tula.

Elbette, iki tonu da dikkate alarak orta bir yol bulalım:

Merhaba Teoman Bey ve Orkun Bey,


İLAC dil okulundan başlayarak Georgian Kolejine kadar olan yolculuğumda sizin rehberliğinizle ilerlemek, benim için gerçekten harika bir deneyim oldu! Şu anda ikinci dönemimdeyim ve bu başarımın arkasında sizin desteğiniz var. Sizlerle çalışmak, sadece profesyonel rehberlik değil, aynı zamanda samimi bir destek demek. Aile şirketi ruhunu ve sıcaklığını gerçekten hissettirdiniz. Bu serüvende bana kattıklarınız için teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

Sevgi ve saygılarımla,

Muzaffer Batuhan Tula.

Tabii ki!

Merhaba Teoman Amca ve Orkun!

Benden Toronto'nun yeni uluslararası öğrencisi haber veriyor! 🌎 İLAC dil okulundan başlayıp Georgian Kolejine kadar uzanan bu serüvende sizinle birlikte olmak gerçekten bir şans! Şu anda ikinci dönemimi devirirken, bu başarımın arkasında sizin enerjiniz, motivasyonunuz ve rehberliğiniz var. Aile şirketi demek, bir yandan profesyonellik, bir yandan sıcacık bir aile desteği demekmiş, bunu sizinle öğrendim. Yolun başından sonuna kadar yanımda olduğunuz için teşekkürler! Rock yıldızı gibi hissediyorum ve siz benim en iyi menajerlerimsiniz! 🎸

Koca bir tebessümle,

Muzaffer Batuhan Tula.

Yurtdışında eğitim programları hakkında sorularınız için ofislerimizi ziyaret edebilir, bilgi istek formu doldurabilir veya Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi İstek Formu

Yurtdışı eğitim ile ilgili tüm sorularınıza hafta içi ve Cumartesi 24 saat içerisinde dönüş sağlıyoruz.

Beni Arayın
location icon

Orbis Blog

location icon

Tümü