Ukrayna'da Yaz Dönemi Rusça ve İngilizce Kursu

Ukrayna’da unutulmaz bir yaz tatili yaparken aynı zamanda Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Odessa Politeknik Üniversitesi tarafından açılan yaz kurslarında Rusça veya İngilizce öğrenme fikri eminiz ki çok cazip gelecektir.

UKRAYNA’DA YAZ DÖNEMİ RUSÇA VE İNGİLİZCE KURS PROGRAMLARI


Ukrayna son yıllarda gerek Türkiye’den gerekse de diğer ülkelerden üniversite eğitimi için ve turistik amaçlarla yoğun bir yabancı ilgisiyle karşı karşıyadır. Coğrafi konumu ve iklimiyle Odessa, hem öğrencilerin hem de turistlerin en çok tercih ettiği Ukrayna şehri olarak öne çıkmaktadır.

Ukrayna’da unutulmaz bir yaz tatili yaparken aynı zamanda Ukrayna’nın en önemli üniversitelerinden biri olan Odessa Politeknik Üniversitesi tarafından açılan yaz kurslarında Rusça veya İngilizce öğrenme fikri eminiz ki çok cazip gelecektir.

Derslerin Odessa Politeknik Üniversitesi’ne gelen uluslararası öğrencilere İngilizce ve Rusça hazırlık eğitimi veren deneyimli öğretim üyeleri tarafından verildiği kurslardaki kontenjanlar oldukça sınırlı tutulduğundan bu kurs programlarına katılmayı düşünen öğrencilerin vakit geçirmeden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kurs programlarına kabul edilmek için herhangi bir ek koşul gerekmediğinden sadece yeni kimlik kartlarıyla başvuru yapılabilmektedir.

Türkiye’deki öğrencilerin yoğun ilgisiyle çoğunlukla Türkiye’den gelen öğrencilerin eğitim gördüğü programlarda İngilizce eğitimi ile Rusça eğitimi arasında bir ücret farkı bulunmamaktadır.

“Eco Paket” ve “Lux Paket” olarak sunulan hizmetler arasındaki tek fark, bir odada kalacak öğrenci sayısıdır. “Eco Paket”i seçen öğrenciler 3 kişilik odalarda kalırken “Lux Paket”i seçen öğrenciler 2 kişilik odalarda kalacaktır.


Konaklama Koşulları

Programlara katılan öğrenciler, yakın zamanda yenilendiğinden gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir ortama sahip olmasının yanı sıra elektrik, su, sınırsız internet ve çamaşır makinası gibi olanakların bulunduğu ve koşullarının Ukrayna standartlarının üzerinde olduğu Odessa Politeknik Üniversitesine ait öğrenci yurtlarında kalacaklardır.

İki oda için bir banyo ve tuvaletin yer aldığı, her katında içinde buzdolabı ve ocağın bulunduğu mutfakların öğrencilerin ortak kullanımına sunulduğu öğrenci yurtları, en fazla 50 öğrencinin kalabileceği biçimde düzenlenmiştir.


Kurs Programları İle İlgili Ayrıntılar

Kurs Başlangıç Ve Bitiş Tarihleri: 01.07.2020 – 30.08.2020

Son Kayıt Tarihi: 20.06.2020

Toplam Ders Saati: 160 Saat

Sınıf Mevcutları: 8 – 10 Kişi

Derslerin Görüleceği Okul: Odessa National Polytechnic Universty   

                                          (Odessa Politeknik Üniversitesi)

Konaklama: Odessa Politeknik Üniversitesine ait öğrenci yurtları

Eco Paket Ücreti: 1.690 $

Lüx Paket Ücreti: 1.790 $


Erken Kayıt İndirimi:

01.01.2020 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere 300 $, 01.03.2020 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere 200 $– 01.05.2020 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere 150 $, 01.06.2020 tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere ise 100 $ indirim sağlanacaktır.


Ödeme Koşulları

Tercih edilen kurs programlarının ücretlerinin 750 doları Türkiye’de, geri kalanı Ukrayna’da ödenecektir.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler:

  • 2 ay boyunca 160 saat İngilizce veya Rusça dersi
  • Rusça – Türkçe sözlük
  • Kurs süresince verilecek danışmanlık hizmeti
  • Konaklama
  • İstanbul veya Ankara çıkışlı gidiş – dönüş uçak bileti
  • Havaalanında karşılama
  • Şehir hakkında genel bilgilendirme ve tanıtım
  • Ukrayna’da kullanılabilecek telefon hattı


NOT: 100 $ tutarındaki öğrenci yurdu depozito ücreti ile beslenme ve şehir içi ulaşım giderleri öğrenciler tarafından karşılanacaktır.


Yurt FotoğraflarıBu içerik 27/12/2019 tarihinde güncellenmiştir.

WhatsApp chat

Whatsapp ile Yazın

Hemen Ara

Hemen Arayın